Geslaagd Megasportspektakel in De Meet in Bellingwolde

12 december 2009 | 20:55 | Gemeente Bellingwedde, Reportages, Sport, Uitgelicht | MvdS Geen reacties

mss09_uitgelichtBELLINGWOLDE – Zaterdag werd in Sporthal en dorpshuis ‘de Meet’ in Bellingwolde het jaarlijkse Megasportspektakel gehouden. Ook dit jaar kijken organisatie en deelnemers terug op een geslaagde editie.

Net als andere jaren vormde ook dit jaar een 6 uur durende spinning-marathon de hoofdmoot van het evenement. Daarnaast waren er ook demonstraties van de dartvereniging uit Blijham en de voetbalvereniging Bellingwolde organiseerde samen met de zaalvoetbalvereniging Panna knock out en shoot outs.
Tussen 15.00 en 16.00 uur was er ook een demonstratie Zumba waar iedereen aan mee kon doen. Deze demonstratie werd georganiseerd door de gymnastiekverenigingen uit de gemeente Bellingwedde. Deze hadden ’s morgens ook demonstraties en een clinic gegeven.
En ook Radio Westerwolde was aanwezig en zond de programma’s Brunchroom en Plaatwerk live uit vanuit De Meet.

De gehele dag was er ook de mogelijkheid om een bedrag te doneren voor de financiering van een meerpersoonsfiets voor woonvorm “De Olle Witte Schoule” in Vriescheloo. Hiermee is €620,23 opgehaald.

Foto’s en verslag: Michiel van der Spek en Sander de Jong

Bericht delen:
  • Print
  • email
  • Hyves
  • Twitter
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • NuJIJ
  • Voeg RSS feed toe aan uw iGoogle account

Laatst bewerkt op 12 december 2009 om 22:11 uur

Reageren

Het laatste nieuws

Recente reacties