Wie weet waar Dribbel is?
PEKELA – Sinds donderdag is Dribbel weggelopen bij huis, en sinds die tijd op meerdere plaatsen in Westerwolde gezien.
Donderdagavond werd de redactie gebeld over een witte herder met de naam Dribbel die weggelopen is uit Nieuwe Pekela. Hij was donderdagmiddag gezien op het industrieterrein in Oude Pekela, en donderdagavond is hij tussen Harpel en Mussel gesignaleerd.
Heeft u de witte herder gezien? Dan kunt u contact opnemen met Gemma Scheper op telefoonnummer 0597 646239.
Laatst bewerkt op 28 januari 2010 om 22:33 uur

hoi
even een vraag , is die witte herder al terecht ?
want in dierenasiel ter marse in stadskanaal zit er een .
vr gr
c.j tieleman
Hartelijk dank voor uw reactie. De eigenaren waren van deze herder ook al op de hoogte, maar de hond uit het asiel blijkt Dribbel niet te zijn.
hoi
ik weet niet of dribbel nog vermist word ,maar er is er een gevonden in drente zie link is binnen gekomen op 15 maart
http://www.dierenasielbeilen.nl/
groetjes nanda
In dierenasyl te Beilen is een witte herder binnen gebracht, is gevonden.. Zou het heeel mischien…kunnen zijn??
Of is het witje al weer terecht??
hoi,
Ondanks veel zoekacties en tips van de dierenambulance is dribbel nog steeds niet terecht. Alle nieuwe tips zijn welkom.
Groetjes Gemma
hallo gemma
ik lees dat jullie dribbel nog steeds niet hebben gevonden , snif
de ennige witje die ik kon vinden is deze ,hij is gevonden op 28-01-2010
dribbels was toch de 27ste weg gelopen ?
http://209.85.229.132/search?q=cache:c7vfr4YS1kgJ:www.meldpuntmaasland.nl/forum/viewtopic.php%3Fp%3D4034%26sid%3D3b20eaf337dd67ae8603961beb4d8286+witte+herder+reu+30-01-2010&cd=1&hl=nl&ct=clnk&gl=nl ik weet niet of deze witje nog in het asiel zit ,maar er staat een tel.nummer bij, is dribbel gechipt ?
alleen is het ver bij jullie vandaan ,of dat iemand hem heeft mee genomen
heel veel succes met het vinden van dribbel
groetjes nanda