Drie gewonden bij eenzijdig ongeval Bellingwolde
BELLINGWOLDE – Op de Rhederweg in Bellingwolde zijn bij een eenzijdig ongeluk drie gewonden gevallen. De auto is van de weg geraakt en heeft vervolgens twee bomen geraakt. Volgens ooggetuigen maakte de auto voorafgaand aan het ongeval een vreemde zwieper.
De bestuurder schrok waarschijnlijk van een tegenligger die stond voorgesorteerd om af te slaan naar een benzinestation. Hierbij kwam de auto met twee wielen in de berm. Na een stuur correctie is de auto vervolgens tegen de twee bomen aan gereden.
Het in de auto aanwezige echtpaar (56 en 57) en hun dochter (24) moesten door de brandweer worden bevrijd. Het drietal is door een ambulance voor een onderzoek naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een uitgebreid sporenonderzoek ingesteld op de plaats van het ongeval. Daarbij zijn ook getuigen gehoord. De rijbaan is door de aanrijding ongeveer anderhalf uur afgesloten geweest. De auto is door een bergingsbedrijf weggesleept.
Foto’s: Jacob Musch
Laatst bewerkt op 19 maart 2010 om 9:33 uur

