FC Emmen speelt op het nippertje gelijk tegen FC Oss
EMMEN – FC Emmen heeft maandagavond in het eigen Univé-stadion met 3-3 gelijk gespeeld tegen FC Oss. Bij rust stonden de Drenten nog met 3-1 voor.
Xander Houtkoop zette Emmen al na 8 minuten op voorsprong. Ter Heide maakte in de 15e minuut al 2-0. 5 minuten later deden de Brabanders iets terug via Peters. Zo’n 10 minuten voor rust scoorde Ter Heide opnieuw en maakte de 3-1. In de 63e minuut scoorde Plat de 3-2. De 3 punten leken aan de Meerdijk te blijven maar 2 minuten voor het einde van de officiële speeltijd scoorde Peters de gelijkmaker.
De wedstrijd was in verband met het winterse weer verschillende keren afgelast. De komende 2 maandagen moet Emmen nog een wedstrijd inhalen. Op vrijdag worden ook gewoon de wedstrijden gespeeld die al gepland stonden. Komende vrijdag speelt Emmen in en tegen Eindhoven. Tot die tijd staat Emmen 16e met 23 punten uit 26 wedstrijden.
Laatst bewerkt op 1 maart 2010 om 22:04 uur
