Uitslagen amateurvoetbal 9 en 10 februari

Foto: Michiel van der Spek

WESTERWOLDE – Ondanks het regenachtige weer is er dit weekend nog volop gevoetbald in de regio.

Dit zijn de uitslagen:
Zaterdag 4e klasse E:

Wedstrijd Uitslag
9 februari 2019 14:30 N/A
Vitesse 63 Onstwedder Boys

1 - 3

9 februari 2019 14:30 AFGELAST
FDS SJS

-:-

Postponed

9 februari 2019 14:30 N/A
Borger CSVC

2 - 3

9 februari 2019 14:30 N/A
SCN SC Angelslo

2 - 1

9 februari 2019 14:30 N/A
Tiendeveen Nieuw Balinge

4 - 1

9 februari 2019 14:30 N/A
SVBO MSC

2 - 1

Zaterdag 5e klasse E:

Wedstrijd Uitslag
9 februari 2019 14:30 N/A
Damacota Stedum

3 - 2

9 februari 2019 14:30 N/A
Veendam 1894 Wildervank

2 - 2

9 februari 2019 14:30 N/A
Muntendam GEO

0 - 4

9 februari 2019 14:30 N/A
BATO SC Scheemda

0 - 5

9 februari 2019 14:30 N/A
VVS Oostwold Blauw Geel 15

2 - 2

9 februari 2019 14:30 N/A
TEO Wagenborger Boys

0 - 1

Zondag 1e klasse F:

Wedstrijd Uitslag
10 februari 2019 14:00 N/A
Noordster VKW

0 - 1

10 februari 2019 14:00 N/A
SVBO WVV

0 - 1

10 februari 2019 14:00 N/A
SC Stadspark Nieuw Buinen

8 - 0

10 februari 2019 14:00 N/A
GAVC Emmen

0 - 0

10 februari 2019 14:00 N/A
Bergum GRC Groningen

1 - 5

10 februari 2019 14:00 N/A
GOMOS SWZ

1 - 0

10 februari 2019 14:00 N/A
Heerenveen FVC

4 - 1

Zondag 2e klasse K:
DTD – ASVB 3-2
Hoogezand – Peize 3-1

Zondag 2e klasse L:
Stadskanaal – Heerde 1-1
SC Emmeloord – Valthermond 0-4

Zondag 3e klasse B:

Wedstrijd Uitslag
10 februari 2019 14:00 N/A
LEO Loon Bellingwolde

2 - 1

10 februari 2019 14:00 AFGELAST
ZNC Muntendam

-:-

Postponed

10 februari 2019 14:00 AFGELAST
Siddeburen Gieten

-:-

Postponed

10 februari 2019 14:00 N/A
Veendam 1894 Nieuw Roden

4 - 1

10 februari 2019 14:00 N/A
SVZ VAKO

0 - 2

10 februari 2019 14:00 N/A
HSC Annen

1 - 1

10 februari 2019 14:00 N/A
Amicitia VMC Kwiek

2 - 3

Zondag 3e klasse C:

Wedstrijd Uitslag
10 februari 2019 14:00 AFGELAST
CEC FC Ter Apel 96

-:-

Postponed

10 februari 2019 14:00 AFGELAST
vv Sleen EMMS

-:-

Postponed

10 februari 2019 14:00 AFGELAST
Protos Twedo

-:-

Postponed

10 februari 2019 14:00 AFGELAST
Musselkanaal WKE 16

-:-

Postponed

10 februari 2019 14:00 AFGELAST
Ruinen Ruinerwold

-:-

Postponed

10 februari 2019 14:00 AFGELAST
Raptim Weerdinge

-:-

Postponed

10 februari 2019 14:00 AFGELAST
SVV 04 Dalen

-:-

Postponed

Zondag 4e klasse D:

Wedstrijd Uitslag
10 februari 2019 14:00 N/A
Wedde Bareveld

3 - 0

10 februari 2019 14:00 N/A
Westerwolde Gieterveen

0 - 1

10 februari 2019 14:00 N/A
SV Hoogersmilde PJC

1 - 4

10 februari 2019 14:00 N/A
Gasselternijveen Sellingen

2 - 2

10 februari 2019 14:00 N/A
FC Amboina SPW

2 - 1

10 februari 2019 14:00 AFGELAST
MOVV Smilde 94

-:-

Postponed

10 februari 2019 14:00 N/A
Heiligerlee HOC

0 - 10

Zondag 5e klasse E:

Wedstrijd

EEC Pekelder Boys

0 - 1

16. Speeldag

10 februari 2019, 14:00

N/A

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.