Winkler Prins: geen gevallen van besmetting met het Coronavirus bekend

Foto: Dennie Gaasendam

VEENDAM – Op het Winkler Prins zijn geen gevallen van besmetting met het Coronavirus bekend. Lees hieronder het door hen ingestuurd persbericht:

Wij krijgen veel vragen over het Coronavirus. Wij merken dat hierover onrust is onder ouders en leerlingen van onze school. Op dit moment zijn op onze school geen gevallen van besmetting met het Coronavirus bekend. Als school volgen wij de richtlijnen van het RIVM/GGD/Rijksoverheid.

Meer weten over onze maatregelen? Kijk daarvoor op onze website www.winklerprins.nl. Op het moment dat er andere maatregelen worden genomen dan die nu gelden, informeren wij ouders en leerlingen daarover. 

Ingezonden

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.