Automobilist veroorzaakt twee aanrijdingen in Emmen

Foto: Ronny

EMMEN – Gisteravond heeft een automobilist in Emmen twee keer een ongeval veroorzaakt.

Op donderdag 23 december kreeg de politie omstreeks 21.00 uur een melding dat er een verkeersongeval had plaatsgevonden op de Boermarkeweg te Emmen. De bestuurder van een personenauto was daar tegen een lantaarnpaal aangereden. De auto was total loss.

Al snel bleek dat dit voertuig even daarvoor ook betrokken was geweest bij een ongeval op de Splitting in Barger-Oosterveld. Daar was de bestuurder met hoge snelheid achterop een andere auto gereden. Ook die auto raakte total loss en de inzittenden lichtgewond.

Na onderzoek bleek dat de bestuurder van de eerste auto onder invloed van alcohol was. Hij is aangehouden. Bij een blaastest in het politiebureau blies hij 1030 Ugl. Dat is ruim 4 keer de toegestane hoeveelheid. Het rijbewijs van deze bestuurder is ingevorderd. Verder krijgt hij een proces-verbaal voor het rijden onder invloed, in gevaar brengen van het overige verkeer en verlaten van een plaats ongeval.

Bron: Politie Emmen

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.