VLAGTWEDDE – Molensloot, met hulp van Acantus en medewerkers van SWW en cliënten van Kraaiennust van de Kraaikampweg doen mee aan NL DOET
Vanmorgen kwamen bewoners van de Molensloot in Vlagtwedde in actie voor NL Doet.
Samen met werkers van Woningcorporatie Acantus en medewerkers van Stichting Welzijn Westerwolde en met muziek op de achtergrond werden de tuinen aangepakt, mooie bloemen geplant, werd er druk opgeruimd en natuurlijk samen koffie gedronken.
Op hetzelfde moment waren de cliënten van Dagopvang de Kraaiennust samen met de buren van de Kraaikampweg druk bezig om wat kleur aan de buurt te geven.
Dat deden ze ook door met elkaar koffie te drinken met daarbij lekkere cup cakes, de activiteiten werden afgesloten met een lekkere bak zelfgemaakte soep.
Molensloot met hulp van Acantus en medewerkers van SWW en cliënten van Kraaiennust van de Kraaikampweg doen mee aan NL DOET

Foto: Geert Smit