MUSSELKANAAL – Vanmiddag is na een aanrijding op de Schoolstraat een auto in het water beland.
Op de Schoolstraat in Musselkanaal vond rond half vier een aanrijding tussen twee auto’s plaats. Meerdere hulpdiensten, waaronder de traumahelikopter, ambulances en brandweer kwamen ter plaatse. belandde een van de auto’s in het kanaal. De inzittenden, een 39 jarige moeder en een kind uit Onstwedde, werden uit het voertuig gered.
De andere auto kwam op de zijkant tot stilstand. De bestuurder, een 83 jarige inwoner van Nieuw-Buinen, werd door de hulpdiensten uit de auto gehaald. Alle drie betrokkenen zijn ter controle naar een ziekenhuis gebracht. Naar verluidt raakten ze niet of nauwelijks gewond.
De auto’s zijn door berger Keizer afgevoerd. De Forensische Recherche heeft uitgebreid sporenonderzoek gedaan. Om 18:45 uur werd de Schoolstraat weer vrijgegeven.
Foto’s en video: Ronny 112 Regioflits
