Korte politieberichten uit de grensstreek Duitsland

Foto: Catharina Glazenburg

DUITSLAND – Hieronder vindt u politieberichten uit de Duitse grensstreek. Was u getuige van een van deze zaken, neem dan contact op met de politie.

Surwold

Op 25 november moest de bestuurder van een zwarte Audi A4 op de B401 ter hoogte van de Großer Schloot uitwijken voor een automobilist, die ondanks tegemoetkomend verkeer meerdere auto’s inhaalde. De Audi botste daarbij tegen een paaltje. De schade bedraagt 3.000 euro. De veroorzaker van het ongeval is doorgereden.De politie is naar hem en eventuele getuigen op zoek.

Tussen 29 november 18.15 en 30 november 8.30 uur is bij een woning aan de Nelkenstraße ingebroken. De woning werd overhoop gehaald. Het is nog niet duidelijk wat er is gestolen.

Papenburg

Dinsdag is tussen 13.30 en 14.30 uur op de parkeerplaats van een outletwinkel aan de Bolwinsweg een geparkeerde witte VW Golf aangereden. De schade, die aan de linker zijde van de auto is ontstaan, bedraagt 3.000 euro.

Op 22 november is tussen 12.00 en 14.00 uur op de Hermann-Lange-Straße de linker buitenspiegel van een geparkeerde Opel Insignia beschadigd. De schade bedraagt 100 euro.

Tussen 28 november 21.00 uur en 29 november 19.30 uur is aan de Goethestraßeeen voor een woning geparkeerde zwarte Mercedes Benz aangereden. De wagen heeft voor 1.500 euro schade aan de achterbumper.

Op 4 november vond rond 10.50 uur op de Russellstraße een aanrijding tussen een 63 jarige vrouw op een e-bike en een 72 jarige bestuurder van een zwarte Renault plaats. Hierbij raakte de fietsster lichtgewond. Beide betrokkenen vertellen een andere versie over de toedracht van het ongeval. De automobilist wou linksaf de Kleiststraße inslaan, terwijl de fietsster vanuit de Kleiststraße linksaf het fietspad langs de Russellstraße wou oprijden.

De politie verzoekt getuigen van bovengenoemde aanrijdingen contact op te nemen.

De 28 jarige fietser die op 15 november aan het Mittelkanal links door mogelijk een medisch probleem in het kanaal belandde is maandag in het ziekenhuis van Papenburg overleden.

Sögel

Gisteren is tussen 06.40 en 16.15 uur bij een aanbouw van een woning aan de Kornblumenweg ingebroken. De daders probeerden eerst bij de woning binnen te komen. Vervolgens verschaften ze zich met geweld toegang tot de aanbouw. Er werden een accuschroevendraaier en een e-bike gestolen. De schade bedraagt 4.800 euro.

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.