Activiteiten in Het Groninger Landschap

Foto: Jan Doornkamp

GRONINGEN – Het Groninger Landschap organiseert in de maand DECEMBER weer een aantal leuke activiteiten. Hieronder vindt u een paar, kijk ook op de website van Het Groninger Landschap voor tijden, prijzen en aanmelden. 

11 december: De das in het Midwolderbos. We komen wat meer te weten over de das, hoewel we haar of hem niet in levende lijve zullen zien. Tijdens de wandeling zal het dier zich niet aan ons vertonen, maar door de achtergelaten sporen kunnen we ons toch een beeld vormen van de actie van dit “mysterieuze” dier.

Start om 13.00 uur Koetshuis Ennemaborg. Soms gaan we over drassige paden, draag dus goed schoeisel.
Consumpties zijn voor eigen rekening. Neem eventueel een verrekijker mee en de deelname is gratis.

11 december: Braakballen pluizen. Uilen eten muizen met huid en haar op en spugen wat ze niet kunnen verteren gewoon weer uit: een braakbal. Wil jij weten wat er in zo’n braakbal zit? Kom dan braakballen pluizen. De botjes die je vindt, mag je meenemen naar huis. Deze activiteit doen we in twee rondes op een middag. Meld je aan voor één van beide rondes

Start om 14.00 uur en om 15.00 uur vanaf het Bezoekerscentrum Reitdiep, Wolddijk 103 te Groningen. Voor kinderen vanaf 8 jaar en deelname is gratis. 

14 december: Jeugdacitiviteit Help tuinvogels de winter door. Draag jij vogels een warm hart toe? kom dan woensdag 14 december naar de Coendersborg. Je kunt dan een eigen “vogel voederhuisje” voor bij jou thuis maken. De voederhuisjes zijn al klaar, jullie mogen hem zelf versieren met verschillende dingen die de vogels lekker vinden. Lijkt het je wat, meld je dan snel aan, want het aantal deelnemers is beperkt.

Start om 14.30 uur in De Coendersborg aan de Oudeweg te Nuis. Het is voor kinderen van 8 -12 jaar.

Ingezonden

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.