Korte politieberichten uit de grensstreek Duitsland

Foto: Catharina Glazenburg

DUITSLAND – Hieronder vindt u politieberichten uit de Duitse grensstreek. Was u getuige van een van deze zaken, neem dan contact op met de politie.

Lathen

Gisteren is tussen 9.30 en 10.45 uur bij een auto ingebroken. De wagen stond op dat moment op de parkeerplaats van een verzorgingshuis aan de Krankenhausweg. Uit de auto is een portemonnee gestolen. De schade bedraagt 300 euro.

Papenburg

Op 23 november is om iets voor zeven uur een 45 jarige fietser aangereden. Hij werd geschept door een Mercedes toen hij de Gutshofstraße overstak. De fietser raakte bij de aanrijding zwaargewond. De 46 jarige bestuurder van de Mercedes kwam met de schrik vrij. Vandaag meldde de politie dat het slachtoffer woensdag in het ziekenhuis van Oldenburg is overleden.

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.