Voorbereiding Kerst in Pagecentrum bijna afgerond

Foto: Geert Smit

STADSKANAAL – Voorbereiding Kerst in Pagecentrum bijna afgerond

De voorbereidingen voor een vol programma Kerst in het Pagecentrum in Stadskanaal zijn bijna afgerond.
Een hele grote groep vrijwilligers van de vijf kerken uit Stadskanaal en Nieuw Buinen en van de jongerenorganisatie ‘Insight Wordship” hebben gisteren en vandaag een prachtige zaal gecreëerd in het Pagecentrum voor de Kerstactiviteiten dit weekend.

Grote Gelukshow
De activiteiten beginnen zaterdagmiddag om 14.30 uur met de “Grote Gelukshow” georganiseerd door het Kidspraiseteam. Ouders en opa’s en oma’s zijn natuurlijk ook hartstikke welkom. Tickets bestellen is niet nodig. Het belooft een middag vol dansen, zingen en heel veel lol te worden.

Onze Koning
Zaterdagavond om 8.00 uur is het de beurt aan Insight Worship, zij zijn al heel lang bezig met de voorbereidingen van het thema “Onze Koning” Jesse van Melle is de spreker en de band met zangers en zangeressen wordt ondersteund door een projectkoor met jongeren uit het noorden.
Er zijn al heel veel tickets verzegd maar je kunt het altijd proberen je nog aan te melden. De toegang is geheel gratis, dit is mogelijk gemaakt door de grote groep sponsoren.

Gooi het maar op de Hoop
Zondagmorgen om 10.30 uur is er een dienst, georganiseerd door vijf kerken uit Stadskanaal en Nieuw Buinen. Gerrit van Valen gaat voor en heeft als thema voor de dienst “Gooi het maar op de Hoop”.
De samenzang wordt ondersteund door een groot muziekteam die is samengesteld uit muzikanten uit de vijf kerken.
De nieuw opgezette Voedselbank van de gemeenten Stadskanaal en Westerwolde “Stadswolde” hebben ook een stand waar de bezoekers houdbare levensmiddelen kunnen doneren voor de mensen die de ondersteuning van de voedselbank nodig hebben.

“s Avonds is er dan nog de traditionele “Volkskerstzang” De muzikale bijeenkomst met veel samenzang begint om 19.00 uur en duurt zo’n anderhalf uur.
Medewerking wordt verleend door het Christelijk Mannenkoor Stadskanaal onder leiding van dirigent Harold Kooij, sopraan Lieneke van Eijkelenburg, organist Ronald Knol en pianist Harold Kooij.
Verder werken mee: burgemeester Klaas Sloots, pastoraal werkster Gonda Gelling en de voorgangers Van de Griend en Van Zuijlekom.
Traditiegetrouw worden de bezoekers verwelkomd door de Giezelbaargbloazers.
De toegang is gratis maar er is wel een collecte.




Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.