Nieuwjaarsvisite voor inwoners van Veelerveen

Foto: Catharina Glazenburg

VEELERVEEN – Op vrijdagavond 6 januari 2023 is van 20:00 – 23:00 uur voor inwoners van Veelerveen in Ons Noabershoes een gezellige nieuwjaarsvisite.

Er is volop gelegenheid om onder het genot van een kopje koffie / thee, een oliebol, een drankje en een hapje bij te praten en terug te kijken op het oude jaar en vooruit te kijken naar wat 2023 ons gaat brengen. Gedurende de avond verzorgt de zangvereniging DES een kort optreden. Daarnaast is er een korte pubquiz en een korte bingo. Voor beide zijn er leuke prijzen te winnen. DJ Tedo zorgt voor de muzikale omlijsting van het geheel.

De avond wordt u aangeboden door de Vereniging van Plaatselijke Belangen Veelerveen en Stichting Dorpshuis De Wenakker (Ons Noabershoes). Er zijn dus geen kosten aan verbonden.

We hopen u in groten getale te mogen ontmoeten.

Het Bestuur.                                                         

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.