Korte politieberichten uit de grensstreek Duitsland

Foto: Catharina Glazenburg

DUITSLAND – Hieronder vindt u politieberichten uit de Duitse grensstreek. Was u getuige van een van deze zaken, neem dan contact op met de politie.

Papenburg

Vannacht is om half twaalf aan de Grader Weg een sigarettenautomaat met vuurwerk opgeblazen. De pakjes sigaretten lagen her en der verspreid. De schade bedraagt 1.000 euro.

Om kwart over twaalf vannacht is aan de Lüchtenburg een heg in brand geraakt. De heg brandde over een afstand van drie meter af.

Haren

Gistermiddag is om tien over vier brand ontstaan in een leegstaande woning aan de Schwartenberger Straße. De oorzaak is vermoedelijk vuurwerk. Het vuur werd door de brandweer van Rütenbrock geblust. De woning is volledig uitgebrand.

Rond middernacht woedde een kleine brand op het dak van een appartementencomplex aan de Emsstraße. Dit werd vermoedelijk door vuurwerk veroorzaakt. De schade bedraagt 1.000 euro.

Bunde

Om half vier werd de brandweer van Bunde gealarmeerd voor een brand in een heg. Bij aankomst bleek het vuur al door omstanders te zijn gedoofd. Een half uur later werden ze opnieuw opgeroepen voor een brand in een kledingcontainer aan de Am Möhlenland. Deze brand was snel onder controle.

Rhede

Gistermiddag is om kwart over drie op de A31 ter hoogte van Rhede een 44 jarige inwoner van Münster met zijn auto tegen de vangrail gebotst. De auto werd weer op de snelweg gelanceerd en botste tegen de auto van een 66 jarige inwoner van Dellfeld. Twee inzittenden van deze auto raakten lichtgewond. De veroorzaker van het ongeval bleek onder invloed van alcohol te verkeren (1.52 promille). Hij is meegenomen naar het politiebureau. De linker rijbaan is twee uur voor bergingswerkzaamheden afgesloten geweest.

 

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.