Koffie, een concert en meer

Foto: Henk Drenth

VEENDAM – Op 26 maart 2023, om 11.00 uur is er weer een koffieconcert in de foyer van Cultuur & Congrescentrum vanBeresteyn. Symfonieorkest ‘Educa Symfonia’, onder leiding van de nieuwe dirigent Esther van Dijk, zorgt voor een afwisselend concert met licht klassieke- en filmmuziek. Deze keer onder andere muziek van Mozart en Bizet, maar ook een Boerendans en Klezmermuziek. En een bijzondere uitvoering van ‘Halleluja’ van Lennard Cohen in een bewerking van Gert Slagter, klarinettist in het orkest én met zang van Aebele.

In februari speelde Educa Symfonia mee in de Ensemblemaand van de Muziek-, Dans- en Theaterschool. Leerlingen speelden mee met het orkest. Ook bij dit koffieconcert spelen nog een paar leerlingen mee, onder andere Aebele!

Zoals gebruikelijk wordt er ook het nodige verteld over de muziek en de componisten. En zoals altijd is er weer veel interactie met het publiek. Ook heel leuk voor kinderen.

Cultuur & Congrescentrum vanBeresteyn

Museumplein 5a, Veendam

Reserveren wordt aanbevolen: theaterkassa 0598 634566

Ingezonden

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.