Korte politieberichten uit de grensstreek Duitsland

Foto: Catharina Glazenburg

DUITSLAND – Hieronder vindt u politieberichten uit de Duitse grensstreek. Was u getuige van een van deze zaken, neem dan contact op met de politie.

Wippingen

In de nacht van dinsdag op woensdag is bij een loods van een bedrijf aan de Zum Schollbrink in Wippingen ingebroken. Voor zover men kan nagaan is er niets buit gemaakt. De aangerichte schade bedraagt 500 euro.

Haren

Vanmorgen is tussen 10.30 en 11.00 uur ter hoogte van de cafetaria aan de Marienstraße in Haren een reclamebord aangereden. Dit gebeurde toen een vrachtwagenchauffeur de bocht te krap nam toen hij vanaf de parkeerplaats linksaf de Marienstraße op reed. Hij reed vervolgens zijn combinatie achteruit en botste tegen de reclamebord die aan de muur van een pand bevestigd was. Vervolgens is hij doorgereden, zonder zich om de ontstane schade te bekommeren.

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.

---advertentie---