DUITSLAND – Hieronder vindt u politieberichten uit de Duitse grensstreek. Was u getuige van een van deze zaken, neem dan contact op met de politie.
Meppen
Woensdag is tussen 15.00 en 18.30 uur op een privé parkeerplaats bij een gebouw aan de Am-Probst-Busch in Meppen een Opel Zafira aangereden. De politie verzoekt getuigen zich te melden.
Börger
Tussen vrijdag en maandag is uit het bosgebied Surensand aan de Sögeler Straße ca. 130 kubieke meter hout gestolen. De stammen lagen klaar om per vrachtwagen te worden afgevoerd. Het betreft ongeveer drie ladingen. De daders moeten meerdere uren nodig hebben gehad om het hout op te laden. De schade bedraagt 10.000 euro.
Weener
De politie heeft woensdagmiddag om twee uur in de Ostertorstraße in Weener een 19 jarige man aangehouden. Hij viel op doordat hij een joint rookte. Hij bleek tevens in het bezit van een geringe hoeveelheid wiet te zijn. Dit werd in beslag genomen. Er is proces-verbaal opgemaakt.