VLAGTWEDDE – Hebben jij- en of je vrienden en vriendinnen nou graag wat te doen in de meivakantie? Dat kan op de velden van de vv Westerwolde in Vlagtwedde.
Op dinsdag 2 mei organiseert het jongerenwerk van Stichting Welzijn, samen met Gemeente Westerwolde Beweegt en de vv Westerwolde een ‘Bubbel Voetbal Toernooi’. Je kunt je voor deze dag opgeven per team van minimaal 5 personen en dat doe je door een mail te sturen naar jongerenwerk@welzijnwesterwolde.nl Jij en teamgenoten kunnen je opgeven tot en met vrijdag 28 april en als dan het schema rond is, krijg je deze z.s.m. terug in je mailbox. Het toernooi wordt gespeeld, bij voldoende animo, in twee poules. Namelijk 10 t/m 14 jaar in de ochtend en 15 t/m ouder in de middag.
FC Groningen komt naar Vlagtwedde en bezoekt op donderdag 4 mei de vv Westerwolde. Voor jongens- en meiden van 6 t/m 14 jaar is er deze dag van 09:30 tot 15:30 ‘trainen als een prof’ met FC Groningen on Tour. Je krijgt een dag lang training van gedreven en professionele trainers van de FC. Er wordt gewerkt aan voetbaltechnische en motorische vaardigheden om beter te worden, maar uiteraard is plezier het allerbelangrijkste. Deelname is voor voetballers en niet voetballers en dus voor iedereen die maar mee wil. . Opgave is via de link https://trainenalseenprof.fcgroningen.nl/product/on-tour/
Ingezonden