Korte politieberichten uit de grensstreek Duitsland

Foto: Catharina Glazenburg

DUITSLAND – Hieronder vindt u politieberichten uit de Duitse grensstreek. Was u getuige van een van deze zaken, neem dan contact op met de politie.

Meppen

Gistermorgen belandde rond tien uur op de Große Straße (L48) een vrachtwagen in de rechterberm. De 58 jarige chauffeur probeerde tegen te sturen, maar verloor daarbij de controle over het voertuig. De vrachtwagen kiepte op zijn rechter zijde. De chauffeur raakte daarbij lichtgewond. De L48 is voor bergingswerkzaamheden meerdere uren in beide richtingen afgesloten geweest. De weg lag bezaaid met negen ton granulaat en een heftruck. De schade wordt op 40.000 euro geschat.

Haren

Tussen 28 april 18.00 en 29 april 10.55 uur is met geweld bij een bedrijf aan de Gerhard-Book-Straße ingebroken. Er zijn meerdere kostbare velgen gestolen. De schade bedraagt enkele tienduizenden euro’s.

Dörpen

Gisteravond is rond half twaalf een 60 jarige man met zijn elektrische vouwfiets ten val gekomen. De man reed uit Dörpen in de richting van de B401. Na het oversteken sloeg hij linksaf naar het fietspad richting Heede. Daarbij kwam hij ten val. Hij werd zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. Daar constateerde men dat hij onder invloed van alcohol verkeerde. Een ademtest weest 1.67 promille aan.

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.