Korte politieberichten uit de grensstreek Duitsland

Foto: Catharina Glazenburg

DUITSLAND – Hieronder vindt u politieberichten uit de Duitse grensstreek. Was u getuige van een van deze zaken, neem dan contact op met de politie.

Surwold

Gisteravond is rond half tien op de parkeerplaats van een supermarkt aan de Schulstraße in Surwold een kledingcontainer volledig uitgebrand. De politie doet onderzoek naar de oorzaak van de brand. Brandstichting wordt niet uitgesloten.

Walchum

Tussen half tien en half elf gisteravond is bij een grindfabriek aan de Pottweg in Walchum ingebroken. De daders doorzochten de opslagloods, maar voor zover bekend hebben ze niets gestolen. De aangerichte schade bedraagt 300 euro.

Haren

De politie zoekt getuigen van een aanrijding die op dinsdag 25 april tussen 9.00 en 12.00 uur op een parkeerplaats aan de Marktwinkel of op de parkeerplaats van een supermarkt aan de Lange Straße in Haren plaatsvond. Hierbij werd een zwarte VW Polo aangereden. De auto heeft aan de rechterkant voor 1.000 euro schade.

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.

---advertentie---