Jarige Hollywood Horseshit verzorgt feestelijke voorstelling in Openlucht Theater Sellingen

Foto: Johannes Velthuis

SELLINGEN – Vanavond vierde de band Hollywood Horseshit hun 30-jarig jubileum met een extra feestelijke voorstelling in Openlucht Theater de Barkhoorn in Sellingen.

Hollywood Horseshit maakt ‘handmade music’, gespeeld door vier ervaren muzikanten. Zij maken muziek uit de 60’s, 70’s en 80’s. De band bestaat uit Alex Vissering (zang, gitaar), John Vissering (zang en bas), Jan de Vrieze (zang en gitaar) en Wim van der Glas (zang, toetsen, blokfluit en mondharmonica).

Hollywood Horse Shit ontstond spontaan tijdens een oudejaarsfeestje van een muziekhuis in Emmen. Alex, John, Wim en Jan werden gevraagd om enkele akoestische nummers te spelen. Dit was een succes omdat het allemaal vrij relaxed ging en ook nog goed klonk. Hollywood Horse Shit was geboren.

Vanavond speelde de band voor een ruim 100 koppig publiek. De voorstelling was in twee blokken, waarbij in de pauze de gelegenheid was een consumptie te gebruiken.

De volgende voorstellingen in Openlucht Theater de Barkhoorn zijn op zaterdag 15 juli, met om 15.00 uur het Benefietconcert van het Westerwolds Orkest en om 20.00 uur een optreden van de Stroatklinkers.

Foto’s: Johannes Velthuis

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.