WESTERWOLDE – Een heerlijke fietstocht door de prachtige natuur van Westerwolde van ongeveer 30 km in twee delen, met onderweg verhalen van een boswachter en een gids en lekker verwend worden met eten en drinken onderweg in twee horeca gelegenheden…..zie daar de ingrediënten van een fijn sportief dagje uit met Natuurmonumenten op woensdag 23 augustus.
Tussen Kopje Genieten Sellingen en Gasterij Natuurlijk (in) Smeerling
Op de pedalen tussen Sellingen en Smeerling: Vanuit Sellingen starten we bij Kopje Genieten om 10.15 uur met koffie/thee en wat lekkers. Vervolgens rijden we onder begeleiding van een gids en een boswachter vanuit Sellingen langs een mooie route door de schitterende natuur van Westerwolde naar Smeerling. Onderweg worden verhalen verteld bij bezienswaardigheden of wetenswaardigheden.
In Gasterij Natuurlijk Smeerling wordt een kom soep met klein broodje geserveerd.
Rond 13.30 rijden we met een prachtige andere route weer dwars door de aantrekkelijke omgeving van Westerwolde terug naar Kopje genieten in Sellingen om daar met een hapje en een (non-alcoholisch) drankje naar keuze de dag af te sluiten.
Om 16.00 uur kan iedereen voldaan huiswaarts fietsen.
Van belang:
Wanneer: woensdag 23 augustus
Start: 10.15 uur bij Kopje Genieten Dennenweg 1A Sellingen
Einde rond 16.00 uur
Aantal km’s: 30 in twee keer
Boswachter en gids mee voor de verhalen onderweg
Geen honden
Tip: kijk van tevoren de fiets goed na, pomp de banden op en doe schoenen aan waarmee je goed kunt fietsen
Aanmelden verplicht via link Natuurmonumenten: https://www.natuurmonumenten.nl/groningen/agenda/op-de-pedalen-wat-lekkers-halen
Ingezonden