STUDIO RTV WESTERWOLDE – Donderdagavond had Willy Tiekstra ambassadeur Chris Steenbergen uit Vries van de CliniClowns in haar programma. Chris is 5 jaar vrijwilliger en zet zich als ambassadeur voor 100 % in voor de CliniClowns.
Chris vertelde hoe de organisatie in elkaar zit en dat ze op dit moment 101 CliniClowns hebben over het hele land en dat er best nog wel wat bij kan. De Clowns werken niet alleen voor zieke kinderen in een ziekenhuis maar ook voor kinderen met een verstandelijke beperking en voor ouderen met dementie en dit allemaal om ze lach op het gezicht te brengen.
Als CliniClown heb je een toneel achtergrond nodig om dit werk te kunnen doen en je moet goed kunnen improviseren omdat alles meestal anders loopt dan verwacht. Soms lukt ook niet om contact te krijgen met een kind of een ouder en dan trekt de clown zich volledig terug. Dan nog even, waarom een muis als mascotte, nou gewoon omdat niemand nog een muis had als mascotte.
Op deze site stond, dat we Renate in het programma zouden hebben, maar die moest helaas afzeggen door persoonlijke omstandigheden. Daarom willen we Chris nogmaals bedanken dat hij op zo’n korte termijn beschikbaar was voor een interview. Het was een zeer interessant gesprek.
Als u meer wilt weten over de CliniClowns kijk dan even op de website; www.cliniclowns.nl