OUDE PEKELA – Een begrip in de regio, zo kun je het beste de jaarlijkse jaarmarkt van Oude Pekela omschrijven. Een historisch evenement die al meer dan 40 jaar bezoekers, kooplui en musici naar het mooie Oude Pekela trekt.
Staat 9 september nog niet in je agenda? Noteer deze datum snel!
Ieder jaar bezoeken duizenden bezoekers de jaarmarkt met zijn lengte van ruim 1,5 km en meer dan 130 standhouders. De vele standhouders prijzen hun aantrekkelijke producten aan via de beide kanten van het Pekelder diep in het centrum van Oude Pekela.
Aansluitend aan de Jaarmarkt zal er ook voor het eerst een “kofferbakverkoop voor particulieren zijn op het oude Action terrein. Om op de “kofferbak verkoop” te staan kun je je aanmelden bij de infostand bij de ingang aan de Borgesiusweg vanaf 06.00 uur waar u ook moet betalen. De markt zal in vakken ingedeeld worden ter grootte van een parkeerhaven. De kosten hiervoor bedragen 5 euro. Er kan ook gebruik gemaakt worden van het grasveld.
Tijdens de Jaarmarkt zullen diverse artiesten hun (muzikale) kunsten vertonen op het plein voor de Helling. Op het plein voor de molen en het gemeentehuis is er weer de Brokschmidt oldtimershow.
De markt sluit om 17.00 uur.
Zoals de traditie voorschrijft wordt de jaarmarkt officieel geopend met het zingen van het Pekelder Volkslied om 09.00 uur met medewerking van het Christelijke Muziekvereniging Excelsior. Uiteraard zal onze burgemeester Jaap Kuin tijdens de opening zijn visie over de Jaarmarkt ook laten schijnen.
Wij hopen weer op een grote opkomst.
Tot ziens op de mooiste markt van Oost Groningen.
Ingezonden
