Florerende badmintonvereniging Pegasus organiseert in het kader van het 50 jarig bestaan een glow in the dark toernooi

Foto ingezonden door Bert Jan Bouwman

TER APEL – Afgelopen donderdag heeft de recreatieve badmintonvereniging Pegasus uit Ter Apel een glow in the dark badmintonavond gehouden voor zijn leden. Dit naar aanleiding van het 50-jarig jubileum van de vereniging. De vereniging heeft voor zijn 50-jarig bestaan een feestcommissie aangesteld om hier dit jaar voldoende aandacht voor te hebben.

Het gaat goed met de vereniging, zelfs zo goed dat ze vanaf dit seizoen elke donderdagavond spelen in de gehele sporthal van Ter Apel. Doordat het ledenaantal de laatste jaren spectaculair is gegroeid is besloten uit te breiden van voorheen 2/3 sporthal naar de volledige sporthal tijdens de speelavonden. Ook is de vereniging erin geslaagd om 2 enthousiaste trainers te vinden die onze leden techniek aan leert.

Bent u geïnteresseerd in badminton neem gerust eens een kijkje op bc-pegasusterapel.nl of neem contact op met onze voorzitter Hein Voss 06-46351763

Ingezonden door Bert Jan Bouwman

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.