Muskee-Apperlo Ergotherapie Veendam bestaat 10 jaar

Foto: Peter Panneman

VEENDAM – De ergotherapiepraktijk Muskee-Apperlo Ergotherapie bestaat vandaag 10 jaar.

In de loop van de jaren heeft de ergotherapeut, Henriette Muskee-Apperlo, vele mensen mogen helpen om hun zelfredzaamheid te vergroten, te behouden met behulp van behandeling, inzichten en of advies.
Nu de bekendheid van de praktijk in deze 10 jaren steeds groter is geworden in heel Oost-Groningen, heeft Henriette keuzes gemaakt om zich puur te richten op de uitgebreide expertise die ze intussen heeft op het gebied van klachten na Niet Aangeboren Hersenletsel, hoofdpijnklachten, Covid-klachten etc. in relatie tot het dagelijkse handelen.

Als men problemen ervaart met prikkelverwerking, met verminderde energie, met lage belastbaarheid, met grenzen stellen en eraan houden, met dagindeling en met balans vinden tussen privé-taken en werk, dan kun men dus hulp krijgen van Ergotherapie Veendam. Door middel van een verwijzing van een (huis)arts wordt ergotherapie vergoed vanuit de basisverzekering.
Zie www.ergotherapieveendam.nl

“De meeste mensen kennen ergotherapie van de hulpmiddelen, maar dat doe ik dus niet meer. Ik heb mij gespecialiseerd op het gedeelte van ergotherapie wat zich richt op onzichtbare cognitieve klachten die het dagelijkse handelen enorm belemmeren. Uitdagend werk, complex maar telkens een zeer waardevolle ergotherapeutische bijdrage voor de zelfredzaamheid.
Ik bedank alle verwijzers en hulpvragers van wie ik de afgelopen 10 jaren het vertrouwen kreeg. Verder hoop ik nog jaren dit prachtige vak te mogen beoefenen en klaar te staan voor diegene die me nodig heeft ”, aldus Henriette.

Tekst en foto: Peter Panneman

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.