WINSCHOTEN – Op het Marktplein in Winschoten vindt op Eerste Pinksterdag, 19 mei, het Groot Nederlandse Muziekfeest plaats. Het evenement genaamd “Sterren op het Marktplein” transformeert het plein in een grote openluchtkroeg.
Op een groot podium zullen bekende artiesten zoals Henk Wijngaard, Frank van Etten, Jaman, Helemaal Hollands, Dikdakkers en Martin Zemering (foto) optreden. Ook DJ Cortizo en DJ Nieck zullen met hun te gekke show het hele plein op zijn kop zetten.
Vorig jaar was het evenement volledig uitverkocht en waren er aan de deur geen tickets meer beschikbaar. Ook dit jaar gaat het de komende twee weken nog om laatste beschikbare kaarten.
Het grote succes van vorig jaar heeft ervoor gezorgd dat het muziekfeest dit jaar opnieuw georganiseerd kan worden. De organisatoren hopen het evenement jaarlijks met Pinksteren terug te laten keren. Voor volgend jaar hebben zij de hoofdartiest alweer geboekt! Want voor het boeken van de echte sterren kan je als organisatie niet vroeg genoeg boeken!
De kaartverkoop voor “Sterren op het Marktplein” gaat erg snel. Benieuwd naar het muziekspektakel? De laatste kaarten zijn verkrijgbaar op www.sterrenophetmarktplein.nl.
Ingezonden
