VLAGTWEDDE, MUSSEL – Vandaag verzorgde Josien Bakker optredens in de Trollgård aan de Kopstukken te Mussel.
Josien Bakker uit Vlagtwedde verzorgde vandaag, op deze een na laatste dag van Westerwolde Rijgt, gastoptredens bij de Trollgård te Mussel. De bezoekers genoten van haar zang, waarbij ze zich begeleidde op gitaar.
Uiteraard was in de Trollgård veel te bekijken. De eigenaren Bart en Jessica Wassenaar laten hun liefde voor Zweden in hun tuin terugkomen, waarin de bijgebouwen de warme rode kleur hebben, de dieren allemaal een Zweedse naam hebben en een echt trollenbos is aangelegd.
Vandaag was het Midzomerfeest in de Trollgård, met een kinderplein, kampvuur en speurtocht. Ook waren er Zweedse lekkernijen.
Morgen vertelt Siep Schoenmaker in deze tuin gedichten en vertelsels in het Gronings.
Catharina Glazenburg
Foto’s: Johannes Velthuis, klik HIER voor meer foto’s