‘Wat Mijn Man Niet Weet’: Een herkenbare, humoristische voorstelling over vriendschap, (on)trouw én suspense

Foto: buroRuSt + Benning Gladkova

WINSCHOTEN – ‘Wat Mijn Man Niet Weet’ is een even vermakelijke, mysterieuze als spannende komedie over drie jeugdvriendinnen die elkaar uit het oog verloren zijn, maar elkaar jaren later weer opzoeken. Veel vragen uit het verleden én uit het heden moeten beantwoord worden. Wat is er toen precies gebeurd? Willen ze nog steeds hun geheimen met elkaar delen? Kunnen ze elkaar wel vertrouwen of houden ze van alles achter? En was dat ongeluk wel een ongeluk? Op zaterdag 11 januari staat de voorstelling ‘Wat mijn man niet weet’ in De Klinker.

In tal van hilarische en herkenbare situaties transformeren de actrices Victoria Koblenko, Puck Pomelien Busser en Birgit Schuurman in ‘Wat Mijn Man Niet Weet’ van jong naar oud. Ondertussen ontwikkelt zich een ijzingwekkende whodunit vol suspense. Beetje bij beetje wordt duidelijk wie te vertrouwen is, maar vooral wie niet.

Trommel je vriendinnen op voor een gezellige avond uit en bemachtig kaarten voor Wat Mijn Man Niet Weet met Victoria Koblenko, Puck Pomelien Busser en Birgit Schuurman. Dé leukste en spannendste vriendinnencomedy die je gezien moet hebben! 

Esther Bulder

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.