Expositie Geert Schreuder bij Natuurbegraafplaats Laude

Foto: Jan Bossen

LAUDE – Elk kwartaal exposeert een andere kunstenaar zijn of haar werken in de ceremonieruimte van Natuurbegraafplaats Laude. De werken van kunstenares Ina Fekken maken plaats voor een expositie van de schilderijen van kunstschilder Geert Schreuder uit Onstwedde. Van 8 januari tot 1 april zijn zijn werken te bewonderen.

Diversiteit in werk
Geert Schreuder schildert met acryl- en olieverf, maar maakt ook inkttekeningen. Schilderijen en tekeningen van zaken waar zijn oog op valt. Dat kunnen landschappen zijn, maar ook stillevens, interieurs of mensen. Soms zijn zijn werken groot en dramatisch en soms klein, intiem. Hij schildert dingen of dingetjes die hem aanspreken, intrigeren, fascineren, verbazen of frapperen.

Geert Schreuder maakt ook regelmatig werk in opdracht: landschappen, portretten, illustraties en wandschilderingen. Hij exposeert regelmatig zo hier en daar en stelt elke eerste zondag van de maand zijn atelier open voor bezoekers. Geert Schreuder is lid van de Groninger Kunstkring De Ploeg.

Welkom
U bent van harte welkom om Geert Schreuder zijn werken te komen bewonderen in de ceremonieruimte van Natuurbegraafplaats Laude. In verband met mogelijke uitvaarten vragen we u om hiervoor van maandag tot en met zaterdag vooraf even te bellen (0599-749000). Op zondag is geen afspraak nodig.

Lotte Rottiné

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.

---advertentie---