Korte politieberichten uit de grensstreek Duitsland

Foto: Mazzelmoaze

DUITSLAND – Hieronder vindt u politieberichten uit de Duitse grensstreek. Was u getuige van een van deze zaken, neem dan contact op met de politie. (Vanuit Nederland eerst het landennummer 0049 kiezen en van het telefoonnummer de eerste 0 weglaten).

Haren

Vermoedelijk in de nacht van woensdag op donderdag zijn vanaf de begraafplaats aan de Pastor-Reuter-Weg in Haren meerdere beelden, kruisen en graflichten gestolen. Over de hoogte van de schade is nog niets bekend. Getuigen worden verzocht de politie van Haren te bellen 05932/72100.

Nordhorn

Vlak voor acht uur is gisteravond een tankstation aan de Vennweg in Nordhorn overvallen. Twee gemaskerde mannen bedreigden een 40 jarige werknemer met een mes en eisten geld. Ze zijn er met de buit in een onbekend voertuig vandoor gegaan. Getuigen worden verzocht de politie van Nordhorn te bellen 05921/3090.

Meppen

Donderdag 20 februari is tussen 05.45 en 07.15 uur aan de Kolpingstraße, ter hoogte van de Schülerhilfe een rode Citroën aangereden. De wagen heeft schade aan de achterkant. De veroorzaker is onbekend. Getuigen worden verzocht de politie van Meppen te bellen 05931-9490.

Papenburg

Om 21.15 uur is gisteravond op de Meppener Straße in Papenburg een 32 jarige bestuurder van een Skoda op een begeleidingsvoertuig van een reinigingsdienst gebotst. De 27 jarige bestuurder daarvan en de bestuurder van de Skoda bleven ongedeerd. De veroorzaker van het ongeval verkeerde onder invloed van alcohol. Een blaastest gaf 1.58 promille aan. Hij werd voor bloedonderzoek meegenomen naar het politiebureau, waar zijn rijbewijs in beslag werd genomen. De schade bedraagt 5.000 euro.

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.