NIEUWE PEKELA – Heel even liepen de emoties hoog op bij Abram en Renate Woltjer tijdens de opening van hun Pekelder Campertuin annex Bed&Breakfast in Nieuwe Pekela. Door alle uren die ze samen in de plannen hebben gestoken en het lichamelijk ongemak van Renate hielden ze het niet droog.
Natuurlijk was er ook volop ruimte voor de lach. Door het heerlijke zomerse weer, de vele cadeaus en de drommen mensen die op de open dag en officiële opening van de Campertuin waren afgekomen, was er bij het hele gezin een lach van oor tot oor.
Burgemeester Jaap Kuin verrichtte de opening en had mooie woorden voor de Woltjers. ‘De durf die jullie hebben gehad om een campertuin te beginnen verdient écht alle lof. Jullie moed sluit precies aan bij de plannen van de gemeente om Pekela op de kaart te zetten met toerisme en wonen.’
Bron: Gemeente Pekela