Gewonde bij brand Bad Nieuweschans

Foto: Fred Stötefalk (archieffoto)

BAD NIEUWESCHANS – Bij een brand in Bad Nieuweschans is vannacht een persoon gewond geraakt.

Om kwart over vier vannacht werd brandweer Bad Nieuweschans gealarmeerd voor een brand aan de H.F. Dresselhuisstraat in Bad Nieuweschans. In een schuurtje was na het ontploffen van een gasfles brand ontstaan.

Ook de hoogwerker van brandweer Winschoten en de Duitse brandweer uit Bunde kwamen ter plaatse. De brand was snel onder controle. De brandweer van Bunde hoefde niet te worden ingezet en ook de gealarmeerde hoogwerker uit Winschoten kon onverrichte zaken weer retour kazerne.

De bewoner heeft door de explosie en daaropvolgende brand letsel opgelopen en kreeg medische zorg in een ter plaatse gekomen ambulance. Het slachtoffer werd vervolgens naar een ziekenhuis gebracht. De schuur raakte grotendeels verwoest. Waardoor de gasfles is ontploft is niet bekend. Salvage werd opgeroepen om de bewoners bij te staan in de afhandeling van de schade.

Bron: Veiligheidsregio Groningen

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.