DUITSLAND – Hieronder vindt u politieberichten uit de Duitse grensstreek. Was u getuige van een van deze zaken, neem dan contact op met de politie. (Vanuit Nederland eerst het landennummer 0049 kiezen en van het telefoonnummer de eerste 0 weglaten).
Börger
Maandag werden brandweer en politie rond 20.40 uur gealarmeerd voor een brand in de Eschstraße in Börger. Een scooter vatte tijdens het rijden vlam. De oorzaak was vermoedelijk een technisch defect. Niemand raakte gewond. De brandweer rukte met drie voertuigen en twintig hulpverleners uit en bluste de brand. De materiële schade bedraagt circa € 1.000,-.
Meppen
Tussen zaterdag 12.00 uur en maandagochtend 9.00 uur hebben tot nu toe onbekende daders van het dak van de parochiekerk aan de Am Kirchbergstraße in Meppen koperen lijsten gestolen. De schade bedraagt circa € 3.000.
Tussen zondag 10.30 uur en maandag 5.30 uur drongen tot nu toe onbekende daders een clubhuis aan de Grenzweg in Meppen binnen. Of ze iets hebben gestolen wordt momenteel onderzocht.
Tussen 28 mei en 2 juni braken tot dan toe onbekende daders bij een werkplaats aan de Zeissstraße in Meppen in. Ze kwamen via een raam binnen en doorzochten vervolgens het pand. De daders stalen contant geld en koffie.
Tussen zaterdag en maandag is bij een bedrijfspand aan de Vogelpohlstraße in Meppen een poging tot inbraak gedaan. Ze forceerden een hekwerk voor de ingang naar de kelder, maar ze wisten de kelderruimtes echter niet te bereiken. De materiële schade bedraagt circa € 100.
Getuigen worden verzocht contact op te nemen met de politie van Meppen via 05931/9490.
Papenburg
Zondag tussen 5.40 en 13.15 uur vond er op de parkeerplaats Johannesstift aan de Gasthauskanalstraat in Papenburg een aanrijding plaats. Een nog onbekende automobilist botste tegen een rode Mitsubishi die daar geparkeerd stond. De bestuurder verliet de plaats van het ongeval zonder zich om de schade, die geschat wordt op ongeveer € 1.000, te bekommeren. Getuigen worden verzocht contact op te nemen met de politie Papenburg via 04961/9260.