VLAGTWEDDE – Gistermiddag werd bij ’t Kruispunt in Vlagtwedde een gezellige middag voor senioren georganiseerd.
Tijdens deze 32e editie stond ook weer de traditionele seniorenmiddag op programma, dit jaar op een nieuwe locatie, namelijk ’t Kruispunt in Vlagtwedde. Daar kwamen Nel en Sien met de Rariteitenkar en Duo Gezellig langs.
Nel en Sien zijn twee handelsvrouwen. Ze trekken rond met hun handkar vol vintage. Veel verkocht wordt er niet, maar wel komen er vele verhalen en herinneringen naar boven van vroeger. Denk aan curiosa zoals een snijbonenmachine, oude koffiemolen en een zakketel. Duo Gezellig vermaakte het publiek met bekende Nederlandse, Duitse en Engelse muziek.
De middag werd bijgewoond door senioren uit Vlagtwedde en omliggende dorpen. Folkerts Rijopleidingen reed langs de diverse verzorgingsinstellingen om de mensen op te halen.
Video: Aike Godlieb GenAmedia Nieuws
Voor de app gebruikers de video: https://www.youtube.com/watch?v=x2LJSf3JwVk