Kom jij ons team versterken?

Foto: Jan Glazenburg

VLAGTWEDDE, REGIO – Het team van www.westerwoldeactueel.nl zoekt nieuwe vrijwilligers.

De website www.westerwoldeactueel.nl is een onderdeel van RTV Westerwolde. Dagelijks voorzien wij de bezoekers van nieuws en fotoreportages uit de regio. De website had in 2022 ruim 3,7 miljoen bezoekers.

Zoals dat bij meerdere vrijwilligersorganisaties is gegaan hebben ook wij afscheid van een aantal vrijwilligers moeten nemen. Daarom deze oproep:

Wil jij ons team komen versterken?

Lijkt het je leuk foto’s te maken van bijvoorbeeld (sport)evenementen, openingen, jubilarissen enz en wil je de foto’s op de site van westerwolde actueel te delen? Of lijkt het je leuk om redactioneel aan de slag te gaan? Stuur ons dan een mail. Je hoeft geen professionele fotograaf te zijn; ook met een gsm kun je tegenwoordig leuke foto’s maken.

Het gaat hierbij om de gemeenten: Westerwolde, Stadskanaal, Oldambt, Pekela en Veendam

Let wel: We zijn vrijwilligers; er staat geen financiële vergoeding tegenover!

Ons mail adres is: redactie@westerwoldeacueel.nl

Op het beeldmateriaal op de website van RTV Westerwolde rusten auteursrechten.